Wiadomości Branżowe

Premiera filmu ?Living in the Age of Airplanes? na pokładzie największego na świecie samolotu pasażerskiego

Linie Emirates wyświetliły film z udziałem Harrisona Forda w roli narratora w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice  

Dubaj, ZEA, 9 kwietnia 2015 r.: Emirates, linie łączące ludzi, miejsca i pasje na całym świecie, zorganizowały przedpremierowy pokaz filmu pt. ?Living in the Age of Airplanes? na pokładzie samolotu A380. Produkcja, która opowiada historię o tym, jak lotnictwo zmieniło świat, będzie ponadto wyświetlana m.in. w kinach wieloekranowych, cyfrowych oraz typu IMAX?.

Film przygotowany przez National Geographic Studios zabiera widzów w podróż po 95 miejscach w 18 krajach, spośród których wiele znajduje się w imponującej globalnej siatce połączeń Emirates, obejmującej ponad 140 miejsc na całym świecie. Podróżując od Malediwów po Biegun Południowy, widz dowiaduje się, w jaki sposób dzięki samolotom świat wkroczył w epokę globalnej komunikacji, o której nie śniło się poprzednim pokoleniom.

Narratorem 47-minutowego filmu jest aktor i pilot Harrison Ford. Jego producent i reżyser, Brian J. Terwilliger, chciał pokazać, w jaki sposób lotnictwo odegrało kluczową rolę w procesie łączenia najodleglejszych zakątków świata, co doskonale pokrywa się z misją Emirates. Produkcji towarzyszy oprawa dźwiękowa skomponowana przez zdobywcę Oscarów, kompozytora i pilota Jamesa Hornera. Sam film pokazuje, w jaki sposób samoloty odmieniły życie i przyniosły postęp społeczności na całym świecie.

Przed światową premierą filmu w Waszyngtonie, która odbyła się 8 kwietnia, dziennikarze ze Stanów Zjednoczonych i całego świata zostali zaproszeni na specjalny pokaz przedpremierowy ?Living in the Age of Airplanes?. Odbył się on na pokładzie  A380 ? największego na świecie pasażerskiego samolotu. Zorganizowany został wspólnie przez National Geographic oraz linie Emirates i był pierwszym w historii wydarzeniem tego rodzaju.

W czasie lotu goście oglądali film w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice linii Emirates, na 20-calowych monitorach wbudowanych w oparcia siedzeń w klasie biznes. W systemie ice linii Emirates pasażerowie mają dostęp do ponad 2 tys. kanałów rozrywki na żądanie ? filmów, programów telewizyjnych, muzyki i podcastów.

Film ?Living in the Age of Airplanes? będzie wyświetlany w kinach typu IMAX?, wielkoekranowych, a także kinach typu Dome i cyfrowych w Ameryce Północnej od 10 kwietnia 2015 r.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.emirates.com. Więcej szczegółów na temat filmu dostępnych jest na stronie www.airplanesmovie.com.

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Emirates. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy