Wiadomości Branżowe

Powiedz ?Kocham Cię? z Pocztą Polską

Poczta Polska 6 lutego 2015 roku wprowadza kolejny znaczek z serii „Kocham Cię”. Tym razem na znaczku znalazło się rubinowe serce. Najbardziej rozpoznawalny symbol miłości. Oryginalnością tej emisji jest perforacja w kształcie serca, a na oprawie arkusika towarzyszy mu parafraza słów greckiego stoika Hekatona z Rodos „Jeśli chcecie, by was kochano, sami kochajcie!”. –

Poczta Polska 6 lutego 2015 roku wprowadza kolejny znaczek z serii ?Kocham Cię?. Tym razem na znaczku znalazło się rubinowe serce. Najbardziej rozpoznawalny symbol miłości.

Oryginalnością tej emisji jest perforacja w kształcie serca, a na oprawie arkusika towarzyszy mu parafraza słów greckiego stoika Hekatona z Rodos ?Jeśli chcecie, by was kochano, sami kochajcie!?.

? Takie ciekawostki na znaczkach zawsze sprawiają nam najwięcej radości przy kreacji i realizacji pomysłu, z nadzieją, że klienci to docenią ? mówi Agnieszka Kłoda-Dębska, zastępca dyrektora Biura Marketingu i Filatelistyki. Myśl, by połączyć serce z rubinem i pokazać w ten sposób najpiękniejsze uczucie, była już tylko kwestią czasu. Rubin kojarzy się ze szlachetnością i czystością, zupełnie tak samo jak nasze szczere uczucie do drugiej osoby. A kształt serca nie jest przecież zarezerwowany tylko dla samych zakochanych. Rysując serce wyrażamy swoje uczucia także i naszym mamom, tatom, babciom i dziadkom? ?Serdeczna? emisja Poczty Polskiej przygotowana jest właśnie na takie okazje.

? Dla podkreślenia wyjątkowości emisji dodaliśmy opalizujący lakier, którym pokryte są fragmenty znaczka, a efekt widoczny jest pod pewnym kątem ? dodaje Marzanna Dąbrowska, projektantka znaczka ? Warto samemu kupić znaczek, by przekonać się jak w rzeczywistości prezentuje się ta emisja.

autorka projektu znaczka: Marzanna Dąbrowska
liczba znaczków: 1
wartość: 2,35 zł
nakład: 1.500.000 sztuk
techniki druku: offsetowa i sitodrukowa
format znaczka:  perforacja w kształcie serca
papier: fluorescencyjny
data wprowadzenia do obiegu:  6 lutego 2015 r.

To oraz inne wydania Poczty Polskiej można nabyć w naszych placówkach oraz sklepie internetowym: http://www.filatelistyka.poczta-polska.pl


dostarczył infoWire.pl

Źródło Poczta Polska. Dostarczył
A to już wiesz?  Zmiany w opodatkowaniu użytku aut służbowych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy