motoryzacja Wiadomości Branżowe

Poczta Polska: Ząbki z nową placówką i strefą 24 h

Poczta Polska: Ząbki z nową placówką i strefą 24 h
Podwarszawskie Ząbki i nowoczesna Poczta Polska. Nowa placówka przy ulicy Orlej 8 ze strefą całodobową i kioskiem internetowym już działa.Placówka w Ząbkach w nowej siedzibie przy ul. Orlej 8 jest zlokalizowana w miejscu, w którym zapotrzebowanie na usługi pocztowe i finansowe jest najsilniejsze. Na klientów nowego punktu Poczty Polskiej czeka strefa całodobowa, gdzie znajdują się urządzenia do nadawania, wysyłania i odbierania przesyłek, listomat oraz kiosk internetowy.W placówce Poczty Polskiej nr 1 w Ząbkach funkcjonuje również stanowisko bankowo-ubezpieczeniowe, oferujące usługi takie jak w Pocztowych Strefach Finansowych. Jest ono obsługiwane przez dedykowanych doradców klienta. Ponadto, placówka posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych – dostosowane do ich potrzeb stanowiska obsługi klienta.W Ząbkach aktualnie funkcjonuje siedem placówek pocztowych. Jeszcze dwa lata temu były tam zaledwie trzy placówki. Od tego czasu zostały uruchomione cztery agencje pocztowe, realizujące usługi włącznie z funkcją wydawania przesyłek awizowanych.Poczta Polska otwiera placówki z nowym wystrojem i nową wizualizacją. To także nowy standard usług: bez okienek i z

Teaser

Podwarszawskie Ząbki i nowoczesna Poczta Polska. Nowa placówka przy ulicy Orlej 8 ze strefą całodobową i kioskiem internetowym już działa.

Placówka w Ząbkach w nowej siedzibie przy ul. Orlej 8 jest zlokalizowana w miejscu, w którym zapotrzebowanie na usługi pocztowe i finansowe jest najsilniejsze. Na klientów nowego punktu Poczty Polskiej czeka strefa całodobowa, gdzie znajdują się urządzenia do nadawania, wysyłania i odbierania przesyłek, listomat oraz kiosk internetowy.

W placówce Poczty Polskiej nr 1 w Ząbkach funkcjonuje również stanowisko bankowo-ubezpieczeniowe, oferujące usługi takie jak w Pocztowych Strefach Finansowych. Jest ono obsługiwane przez dedykowanych doradców klienta. Ponadto, placówka posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ? dostosowane do ich potrzeb stanowiska obsługi klienta.

W Ząbkach aktualnie funkcjonuje siedem placówek pocztowych. Jeszcze dwa lata temu były tam zaledwie trzy placówki. Od tego czasu zostały uruchomione cztery agencje pocztowe, realizujące usługi włącznie z funkcją wydawania przesyłek awizowanych.

Poczta Polska otwiera placówki z nowym wystrojem i nową wizualizacją. To także nowy standard usług: bez okienek i z pełną ofertą pocztową i finansowo ? ubezpieczeniową.

W nowych punktach Poczty klienci mogą w przyjaznej atmosferze zrealizować wszystkie czynności pocztowe, nadać paczki, zrobić przelew, otworzyć konto i kupić polisę. Dzięki temu, placówki są czymś więcej niż tylko miejscem do wysłania i odbierania korespondencji.

Do końca tego roku Poczta Polska otworzy w Warszawie 19 nowych placówek. Powstaną one na Żoliborzu, Mokotowie, Wilanowie, Pradze Południe, Białołęce oraz Ursusie.

Trwająca od początku ubiegłego roku rewitalizacja sieci placówek to jeden ze strategicznych projektów Poczty Polskiej na lata 2013-2017. W jej ramach odnawiane są funkcjonujące już placówki lub otwierane są nowe punkty. Do końca roku będzie funkcjonowało ponad 170 placówek  w nowym modelu.

Źródło Poczta Polska. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Lexus RC w walentynkowym menu szefa z gwiazdką Michelina

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy