motoryzacja

Platforma adar.pl

Ruszyła platforma adar.pl oferująca największy wybór części samochodowych na polskim rynku Ruszył adar.pl, internetowy sklep części zamiennych do aut, skierowany zarówno do klientów detalicznych, jak

Ruszyła platforma adar.pl oferująca największy wybór części samochodowych na polskim rynku
Ruszył adar.pl, internetowy sklep części zamiennych do aut, skierowany zarówno do klientów detalicznych, jak i firm posiadających własne floty pojazdów, oraz warsztatów samochodowych. W jego ofercie znajdują się części do każdego modelu samochodu osobowego.

Platforma adar.pl to nie tylko użyteczne narzędzie dla profesjonalistów, którzy w szybki sposób mogą zakupić każdą część. Adar.pl skierowany jest przede wszystkim to amatorów i pasjonatów motoryzacji, którzy w zaciszu własnego garażu naprawiają własne auta. Przejrzysty system zamówień to nowość na polskim rynku sklepów internetowych, umożliwiający klientowi samodzielne odnalezienie części której szuka 24 h na dobę 7 dni w tygodniu, bez koniczności kontaktu ze sprzedawcą.

Poza wsparciem w doborze właściwej części platforma adar.pl oferuje zakupy oryginalnych części, znanych producentów, a także ich zamienniki w najlepszych cenach.
?Prace nad adar.pl rozpoczęły się w marcu 2010 roku . Naszym celem było stworzenie platformy, która w pełni zaspokoi potrzeby klientów. W ofercie znajdują się produkty w różnych przedziałach cenowych, od różnych producentów tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.?- przyznaje Adam Aszyk, Dyrektor ds. rozwoju firmy Adar. Jednym z większych wyzwań przed jakimi stanął zespół projektowy adar.pl było zintegrowanie kilku zaawansowanych innowacyjnych systemów informatycznych tak, aby były dostępne online w całej Polsce.
Konsultacje z najlepszymi informatykami, programistami, a także klientami przyczyniły się do powstania platformy w wersji beta, która będzie funkcjonowała w tym kształcie do momentu osiągnięcia najbardziej satysfakcjonującego rozwiązania dla wszystkich zainteresowanych stron.
?Adar.pl to owoc starań najlepszych specjalistów. Na każdym etapie prac kierowaliśmy się głównie potrzebami naszych Klientów. Platforma umożliwia w bardzo prosty i przejrzysty sposób zakup wszystkich części dostępnych na rynku europejskim w najlepszych cenach.?- powiedział Adam Aszyk.
Nad prawidłowym funkcjonowaniem platformy oraz doborem części czuwa zespół konsultantów dostępnych codziennie przez infolinię, e-mail oraz chat on-line.
Dzięki temu, że firma Adar korzysta z własnego transportu, systemu logistycznego, zespołów magazynowych, ekologicznych materiałów, oraz systemu informatycznego niweluje zbędne koszty, dzięki czemu możliwe jest, aby nawet najwyższej jakości części były dostępne na polskim rynku w przystępnych cenach
Z: http://www.pressoffice.pl/moto,t1826795072?more=1338236710

A to już wiesz?  Lexus LC na Goodwood Festival of Speed

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy