motoryzacja

Platforma adar.pl

Ruszyła platforma adar.pl oferująca największy wybór części samochodowych na polskim rynku
Ruszył adar.pl, internetowy sklep części zamiennych do aut, skierowany zarówno do klientów detalicznych, jak i firm posiadających własne floty pojazdów, oraz warsztatów samochodowych. W jego ofercie znajdują się części do każdego modelu samochodu osobowego.

Platforma adar.pl to nie tylko użyteczne narzędzie dla profesjonalistów, którzy w szybki sposób mogą zakupić każdą część. Adar.pl skierowany jest przede wszystkim to amatorów i pasjonatów motoryzacji, którzy w zaciszu własnego garażu naprawiają własne auta. Przejrzysty system zamówień to nowość na polskim rynku sklepów internetowych, umożliwiający klientowi samodzielne odnalezienie części której szuka 24 h na dobę 7 dni w tygodniu, bez koniczności kontaktu ze sprzedawcą.

Poza wsparciem w doborze właściwej części platforma adar.pl oferuje zakupy oryginalnych części, znanych producentów, a także ich zamienniki w najlepszych cenach.
?Prace nad adar.pl rozpoczęły się w marcu 2010 roku . Naszym celem było stworzenie platformy, która w pełni zaspokoi potrzeby klientów. W ofercie znajdują się produkty w różnych przedziałach cenowych, od różnych producentów tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.?- przyznaje Adam Aszyk, Dyrektor ds. rozwoju firmy Adar. Jednym z większych wyzwań przed jakimi stanął zespół projektowy adar.pl było zintegrowanie kilku zaawansowanych innowacyjnych systemów informatycznych tak, aby były dostępne online w całej Polsce.
Konsultacje z najlepszymi informatykami, programistami, a także klientami przyczyniły się do powstania platformy w wersji beta, która będzie funkcjonowała w tym kształcie do momentu osiągnięcia najbardziej satysfakcjonującego rozwiązania dla wszystkich zainteresowanych stron.
?Adar.pl to owoc starań najlepszych specjalistów. Na każdym etapie prac kierowaliśmy się głównie potrzebami naszych Klientów. Platforma umożliwia w bardzo prosty i przejrzysty sposób zakup wszystkich części dostępnych na rynku europejskim w najlepszych cenach.?- powiedział Adam Aszyk.
Nad prawidłowym funkcjonowaniem platformy oraz doborem części czuwa zespół konsultantów dostępnych codziennie przez infolinię, e-mail oraz chat on-line.
Dzięki temu, że firma Adar korzysta z własnego transportu, systemu logistycznego, zespołów magazynowych, ekologicznych materiałów, oraz systemu informatycznego niweluje zbędne koszty, dzięki czemu możliwe jest, aby nawet najwyższej jakości części były dostępne na polskim rynku w przystępnych cenach
Z: http://www.pressoffice.pl/moto,t1826795072?more=1338236710

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Motoryzacja