Wiadomości Branżowe

Nowe pakiety OC w UNIQA

  • OC komunikacyjne w 3 pakietach: MINI, MAXI, MEGA
  • Nowe na rynku ubezpieczenie Rehabilitacja
  • Zmodyfikowane NNW z trzy razy wyższą niż do tej pory sumą ubezpieczenia
  • Bezpłatna Bezpośrednia Likwidacja Szkód i MINI Assistance

Pokrycie kosztów rehabilitacji po wypadku oraz wypożyczenia lub zakupu sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego to tylko niektóre świadczenia wypłacane z ubezpieczenia Rehabilitacja, oferowanego wyłącznie przez UNIQA.

Rehabilitację można kupić w UNIQA od 1 października w pakiecie z OC lub AC, który w zależności od wariantu zawiera także NNW lub NNW kierowcy oraz zawsze ? bezpłatny MINI Assistance.

Proponujemy kierowcom niestandardową ofertę ? możliwość zakupu polisy OC w pakiecie z innymi ubezpieczeniami, które przydadzą się w razie kolizji lub wypadku na drodze. Jako jedyni na rynku dodajemy do OC świadczenia rehabilitacyjne dla wszystkich osób w samochodzie oraz NNW z trzy razy wyższą niż do tej pory sumą ubezpieczenia za każde miejsce w pojeździe lub znacznie zwiększoną sumą ubezpieczenia tylko dla kierowcy ? mówi Paweł Boryczka, dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Komunikacyjnych UNIQA. -Możliwości i opcji jest dużo ? każdy klient ma możliwość wyboru oferty w zależności od możliwości finansowych, stylu życia lub charakteru pracy ? dodaje Paweł Boryczka.

Połączenie idealne ? dobry produkt i wysokiej jakości obsługa

Oprócz elastycznego ubezpieczenia, które klient może dowolnie kształtować, dostosowując je do zasobności portfela i swoich oczekiwań, liczy się także jakość serwisu sprzedażowego i standard obsługi w razie wypadku. Zakup ubezpieczenia komunikacyjnego w UNIQA trwa klika minut. Agentowi do kalkulacji składki podstawowego pakietu OC wystarczą dwie dane klienta. Następnie klient dodając do oferty bazowej – czyli OC i MINI Assistance – rehabilitację, NNW lub NNW kierowcy, tworzy swoje pakiety MAXI, MEGA lub zostaje przy podstawowej wersji OC MINI. Rola UNIQA nie kończy się wraz ze sprzedażą ubezpieczenia. W razie problemów na drodze, klient UNIQA nie zostaje z problemem sam. Nawet jeśli nie ma pakietu AutoCaso, a w nim dodatkowych usług autopomocy, może liczyć na wsparcie, które zapewnia mu bezpłatny MINI Assistance, dodawany do każdego pakietu OC. Oznacza to, że poszkodowany w zależności od sytuacji może liczyć m.in. na naprawę na miejscu zdarzenia czy holowanie uszkodzonego auta. Co więcej, UNIQA jest jednym z dwóch ubezpieczycieli na rynku, który stosuje bezpłatną i powszechną Bezpośrednią Likwidację Szkód. ?Wygoda klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego jesteśmy zawsze do jego dyspozycji, nawet gdy uczestniczy w wypadku spowodowanym przez inną osobę i nie ma pakietu AutoCasco. Zapraszamy go wtedy do siebie i likwidujemy szkodę, biorąc na siebie wszystkie formalności związane z odzyskaniem pieniędzy od ubezpieczyciela sprawcy ? mówi Paweł Boryczka, dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Komunikacyjnych UNIQA. –Zależy nam, by klient był zadowolony i został z nami na kolejny rok. Tym najlepszym, którzy decydują się na to oferujemy łącznie nawet do 70 proc. zniżki, pod warunkiem, że nie spowodowali szkód w poprzednim roku ? tłumaczy Paweł Boryczka.

Zakup dowolnego pakietu OC kwalifikuje także do programu lojalnościowego UNIQA BonusClub, w którym klienci mogą zdobyć atrakcyjne nagrody. Więcej informacji na www.uniqabonusclub.pl oraz na www.uniqa.pl.

Partnerem UNIQA w zakresie usług assistance i rehabilitacyjnych jest firma Europ Assistance Polska.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Grupa Ubezpieczeniowa UNIQA Polska. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy