motoryzacja Wiadomości Branżowe

Nowa kampania NordGlass i prezenty dla klientów

Największa polska sieć serwisów wymiany i napraw szyb samochodowych NordGlass ruszyła z kolejną odsłoną wakacyjnej kampanii reklamowej. Jej druga część będzie głównie prowadzona w RMF FM oraz przez wybrane stacje lokalne. Dla

Największa polska sieć serwisów wymiany i napraw szyb samochodowych NordGlass ruszyła z kolejną odsłoną wakacyjnej kampanii reklamowej. Jej druga część będzie głównie prowadzona w RMF FM oraz przez wybrane stacje lokalne. Dla wszystkich klientów, którzy skorzystają z oferty NordGlass w czasie trwania kampanii czeka powłoka hydrofobowa polepszająca widoczność na drodze w czasie złych warunków atmosferycznych lub wymiana wycieraczek gratis.

Akcja reklamowa NordGlass została zainicjowana w czerwcu i ma na celu zachęcić kierowców do częstszego zwracania uwagi na stan czołowych szyb. Przypomina, że jazda z uszkodzoną szybą (do którego przyznaje się 26% kierowców w Polsce) stwarza niebezpieczeństwo i jest karalna mandatem do 250 zł lub nawet pozbawieniem dowodu rejestracyjnego przez Policję.

W trakcie aktualnej akcji Klienci indywidualni dokonujący naprawy w serwisach NordGlass otrzymają w prezencie powłokę hydrofobową lub możliwość wymiany wycieraczek. Powłoka hydrofobowa to technologia od lat stosowana w lotnictwie i przemyśle zbrojeniowym. Zwiększa o 70% odporność na zabrudzenia, poprawia ostrość widzenia w nocy i w czasie deszczu. Hydrofobizacja sprawia, że w trakcie jazdy, woda i brud są samoczynnie usuwane z powierzchni szyby. Dzięki temu podczas wolnej jazdy znacznie rzadziej trzeba korzystać z tradycyjnych wycieraczek,  a przy prędkości od 80 km/h ich użycie jest praktycznie niepotrzebne.

 Naszą kampanią mamy nadzieję przekonać większą liczbę kierowców do dbania o przednią szybę, nie tylko ze względu na ewentualne kary ale przede wszystkim bezpieczeństwo – mówi Artur Więckowski,  Dyrektor Marketingu NordGlass –  Widoczność jest na drodze kluczowa. W Polsce niekorzystne warunki atmosferyczne ulegają nasileniu, dlatego zdecydowaliśmy zaoferować klientom założenie powłoki hydrofobowej lub wymianę wycieraczek gratis.

Naprawa szyb nie należy do drogich – niemal 15% klientów indywidualnych serwisu płaci za wymianę szyby poniżej 300 zł, a ponad 90% płaci mniej niż 1000 zł. Z kolei koszt naprawy to tylko 140 zł.

A to już wiesz?  Jak zachować pełną kontrolę podczas zimowej jazdy samochodem?

****

Wywodząca się z Polski Grupa NordGlass to wiodący europejski producent szyb samochodowych dla rynku wtórnego. Do jej działalności należy wytwarzanie szyb czołowych, dystrybucja, a także świadczenie usług związanych z wymianą i naprawą szyb samochodowych. Grupa NordGlass istnieje na rynku od ponad 20 lat, rocznie z usług jej sieci serwisowej w Polsce korzysta ponad 100 tys. klientów.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy