Wiadomości Branżowe

MasterCard przedłuża promocję ?Ruszamy z biletami?

Teaser

Od czerwca br. kupując bilety komunikacji miejskiej lub kolejowej na terenie całej Polski możemy skorzystać z oferty MasterCard i zapłacić jedynie 50% ceny. Organizatorzy przygotowali drugą edycję promocji ?Ruszamy z biletami?.

Zakup biletów dzięki aplikacjom mobilnym cieszy się coraz większą popularnością. Wielkim plusem tej formy płatności jest wygoda i szybkość.

Również w okresie wakacyjnym, od 3 lipca do końca sierpnia 2013r. płacąc telefonem za bilety można również sporo zyskać.

Akcja ?Ruszamy z biletami? skierowana jest do posiadaczy kart  płatniczych MasterCard w Polsce. Wszyscy podróżni, którzy pobiorą na swój telefon aplikację MasterCard? Mobile?, za jej pomocą zarejestrują się w promocji, a następnie zakupią bilet komunikacji miejskiej lub kolejowej, mają możliwość skorzystania z 50% bonusu na bilety. Okres promocji obowiązuje do końca sierpnia 2013 roku.

Partnerami akcji ?Ruszamy z biletami? są mPay, SkyCash oraz CallPay. Niniejsza promocja łączy się z innymi promocjami przeprowadzanymi przez Współorganizatorów. 

 

O MasterCard Worldwide:

MasterCard (NYSE:MA), www.mastercard.com, jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach.

Produkty i rozwiązania MasterCard ułatwiają codzienne funkcjonowanie działalności handlowej, takiej jak zakupy, podróże, prowadzenie firmy  i zarządzanie finansami. Sprawiają, że są one bezpieczniejsze i sprawniejsze dla każdego użytkownika. Śledź nas na Twitterze @MasterCardNews, przyłącz się do dyskusji na Cashless Conversations Blog oraz zapisz się, aby otrzymywać najnowszy biuletyn.

 

Źródło MasterCard. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy