motoryzacja

Magazyn motoryzacyjny Auto-fun z nowa formułą

W nowym formacie programu Auto-fun, już od tej niedzieli na antenie Tele5, głównym bohaterem będzie Krzysztof Szymański. W nowych odcinkach kontynuować on będzie swój projekt

W nowym formacie programu Auto-fun, już od tej niedzieli na antenie Tele5, głównym bohaterem będzie Krzysztof Szymański. W nowych odcinkach kontynuować on będzie swój projekt budowy samochodu rajdowego na rajd Barbórki. Jest to ciężki i długotrwały proces, w związku z tym, część czasu antenowego podobnie jak i czasu rzeczywistego, poświęcana będzie na treningi, lokalne rajdy, jazdy sportowe, odcinki specjalne i próby sportowe. Widzom Tele5 zaprezentowane zostaną techniki jazdy oraz ciekawostki wykorzystywane przez kierowców rajdowych. Sprawdzone zostaną także inne pojazdy sportowe, usportowione i pełnokrwiste rajdówki. W poszukiwaniu części ekipa przemierzy całą Polskę, odwiedzi najciekawsze warsztaty oraz osoby zajmujące się przygotowaniem samochodów do zadań specjalnych. Największa część czasu antenowego poświecona będzie pracom w warsztacie, gdzie powstanie samochód. Tam też widzowie będą mogli zapoznać się z podstawami budowy samochodu rajdowego i poznać nasze auto od ?podszewki?.

Krzysztof Szymański, przygotowuje od podstaw swój rajdowy samochód Subaru Legacy. Kulminacyjnym momentem całego projektu będzie udział w Rajdzie Barbórki. Zmagania przy pracy, treningi oraz inne ciekawostki rajdowe można zobaczyć na antenie TELE5, w programie Auto-fun, który dokumentuje całe przedsięwzięcie.

Z: http://www.pressoffice.pl/moto,t1826795072?more=1429556071

A to już wiesz?  Lexus stworzył opony inspirowane butami

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy