motoryzacja Wiadomości Branżowe

Ekspansja wrocławskiego dealera

Spółka Mirosław Wróbel rozszerza pole działania na Zagłębie Miedziowe. Już wkrótce zostanie uruchomiony salon Mirosław Wróbel Lubin – będzie to już szósty odział tego dealera. Wbrew prognozom i nastrojom w branży Dealer Roku 2012 wciąż nie zwalnia tempa!

Nowy salon Mirosław Wróbel Lubin powstanie na bazie salonu i serwisu funkcjonującego w Lubinie od 2006 roku, najpierw jako firma Frączak Lubin, później Premium Cars Lubin. Nowy oddział nie tylko pozwoli spółce poszerzyć zasięg działalności, lecz także zwiększy rentowność ostatniej inwestycji – Centrum Blacharsko-Lakierniczego, uruchomionego w kwietniu. – Chcemy w Lubinie wykorzystać wszystkie nasze wieloletnie doświadczenia i potencjał, aby stworzyć salon i centrum obsługi na najwyższym poziomie – mówi Michał Łuczak, prezes firmy Mirosław Wróbel.

Historia lubi zataczać koła. – Lubiński oddział jest zwieńczeniem naszych wcześniejszych planów działalności na terenie Zagłębia Miedziowego – mówi Michał Łuczak. – Już w 2001 roku poszukiwaliśmy w Legnicy odpowiedniej lokalizacji. Wtedy wybraliśmy jednak Opole, jako możliwość rozwoju poza granicami województwa dolnośląskiego. W Lubinie spółka rusza w momencie szczególnym – firma Mirosław Wróbel obchodzi swoje XX-lecie współpracy z firmą Mercedes-Benz.  W kwietniu br. spółka została wyróżniona tytułem Dealera Roku 2012 oraz został Dealerem Dobrych uczynków za działania pro społeczne.

Spółka Mirosław Wróbel to jeden z największych graczy w branży dealerskiej na Dolnym Śląsku. Dealer sprzedaje rocznie ponad 1000 samochodów, 10 000 aut trafia do jego serwisu, który przeprowadza ponad 25 000 napraw rocznie. Prowadzi oddziały we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Pietrzykowicach i Opolu. W tym roku uruchomił też najnowszej generacji, ekologiczne Centrum Blacharsko-Lakiernicze, które pracuje na rzecz wszystkich oddziałów. Najnowsza inwestycja – salon Mirosław Wróbel Lubin ruszy w sierpniu. Planowane są szkolenia dla  pracowników, połączone ze stażami w pozostałych oddziałach spółki. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy obiekt zostanie dostosowany do standardów obowiązujących we wszystkich oddziałach wrocławskiego dealera. Dotychczasowi klienci serwisu mogą liczyć na nieprzerwaną obsługę swoich samochodów.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Motoryzacja