motoryzacja Wiadomości Branżowe

Dealerzy Volvo z wyróżnieniem Gazeli Biznesu

Autoryzowani dealerzy Volvo ? Nova, Nord-Auto, Euro-Kas, Euroservice zostali wyróżnieni przez dziennik Puls Biznesu. Firmy otrzymały Gazelę Biznesu za rok 2011 i tym samym znalazły się w elitarnym gronie najdynamiczniej rozwijających się

Autoryzowani dealerzy Volvo ? Nova, Nord-Auto, Euro-Kas, Euroservice zostali wyróżnieni przez dziennik Puls Biznesu. Firmy otrzymały Gazelę Biznesu za rok 2011 i tym samym znalazły się w elitarnym gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.

Gazele Biznesu, to coroczny ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, który jest przygotowywany przez Puls Biznesu, we współpracy z niezależnym audytorem ? międzynarodową wywiadownią gospodarczą Coface Poland. Tym tytułem są nagradzane firmy, które cechuje długoterminowy stabilny wzrost.

W 12. edycji rankingu, w branży samochodowej, w poszczególny województwach zostali wyróżnieni następujący autoryzowani dealerzy Volvo:

– województwo łódzkie ? firma Nova,

– województwo podlaskie ? firma Nord-Auto,

– województwo śląskie ? firma Euro-Kas,

– województwo mazowieckie ? firma Euroservice.   

Wszystkiego oddziały dealerskie Volvo otrzymały Gazelę Biznesu, za silną pozycję na lokalnym rynku.

To wielkie wyróżnienie dla naszej firmy i całego zespołu pracującego na ten sukces. Cieszymy się, że nasza praca została doceniona. Będziemy z dumą posługiwać się znakiem Gazeli Biznesu, a także pracować na to wyróżnienie w kolejnych latach ? powiedział Krzysztof Żabicki, menadżer ds. marketingu w Nova ADV.

Cieszymy się, że przy niełatwej sytuacji na rynku motoryzacyjnym odnosimy takie sukcesy. To efekt ciężkiej pracy naszego zespołu, ale także konsekwentnie realizowanych założeń i planów  ? dodała Katarzyna Wasilewicz, prezes zarządu w Nord-Auto.  

A to już wiesz?  Lexus LC będzie dostępny w czterech wersjach wyposażeniowych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy