motoryzacja

Bogatsza oferta Exide dla motocykli

Polski producent akumulatorów Exide Technologies S.A. przedstawił w tym roku znacznie rozszerzoną i udoskonaloną ofertę dla motocykli: gamę Exide Bike.

Przygotowywana na poziomie europejskim oferta jest zaprojektowana tak, aby spełnić oczekiwania kierowców wszelkiego rodzaju motocykli, skuterów, quadów, czterokołowców, skuterów wodnych, pojazdów ogrodowych, czy kosiarek i wielu innych. Udoskonalona oferta Exide Bike składa się tak, jak poprzednie, z trzech gam, przy czym dwie z nich (FACTORY SEALED i MAINTENANCE FREE) wzbogacone zostały aż o 19 nowych produktów, natomiast linia CONVENTIONAL uległa zmianie, która odpowiada na potrzeby dystrybutorów, sprzedawców i samych użytkowników.

Produkty CONVENTIONAL (6V i 12V) oferowane są w komplecie ze specjalnym zbiorniczkiem zawierającym elektrolit. Akumulator wraz z dołączonym specjalnie przystosowanym zbiorniczkiem elektrolitu z pewnością podniesie komfort i poziom bezpieczeństwa, a także znacząco skróci czas procesu przygotowania akumulatora do użytkowania.

http://media.centra.com.pl/pr/163361/bogatsza-oferta-exide-dla-motocykli

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #jerzy   #prototyp   #pytania   #warszaw   #warszawskiego