motoryzacja Wiadomości Branżowe

?1000 SMS na start? czyli świąteczna promocja epay Polska i sieci Orange na stacjach LUKOIL

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas niezliczonych życzeń, składanych za pośrednictwem telefonu komórkowego bliższym i dalszym znajomym oraz rodzinie. Właśnie z  myślą o ?dobrze życzących? epay Polska wraz z Orange i

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas niezliczonych życzeń, składanych za pośrednictwem telefonu komórkowego bliższym i dalszym znajomym oraz rodzinie. Właśnie z  myślą o ?dobrze życzących? epay Polska wraz z Orange i stacjami LUKOIL przygotował dodatkowe SMS-y dla swoich przyszłych klientów sieci. Do każdego zakupionego startera na stacjach LUKOIL o wartości 5 zł, 10 zł lub 20 zł operator rozdaje w prezencie pakiet aż 1000 bezpłatnych SMS-ów. Promocja dostępna jest aż do końca roku!

Mechanizm aktywacji pakietu jest bardzo prosty. Użytkownik dobiera najdogodniejszy dla swoich potrzeb starter w sieci Orange na kartę. Wybiera jedną spośród trzech ofert – w cenie 5, 10 lub 20 złotych. Dokonuje zakupu  startera na stacji LUKOIL, a następie, wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści TYSIAC pod numer 80408 ? odbiera bonus. Pakiet 1000 SMS-ów jest wykorzystywany w pierwszej kolejności przed środkami znajdującymi się na koncie. Każdy nowy numer w sieci Orange z oferty może skorzystać tylko raz. 

Co ważne, promocja łączy się z innymi ofertami oraz usługami promocyjnymi dostępnymi w ofercie (chyba, że warunki danej taryfy lub usługi zaznaczają wyłączenie z innych promocji). Dodatkowo, użytkownik może cały czas kontrolować liczbę SMS-ów, które pozostały do wykorzystania w ramach bonusu. Wystarczy wysłać SMS-a o treści ILE SMS pod numer 901 (koszt SMS-a 20 gr), lub alternatywnie, zdzwonić pod numer *500 bądź zalogować się na www.orange.pl. Więcej informacji znaleźć można na stronach operatora oraz partnerów.

Dodatkowe informacje

epay Polska ? dywizja należąca do Euronet Worldwide, Inc. (NASDAQ: EEFT), jest wiodącym w Polsce dystrybutorem elektronicznych doładowań produktów przedpłaconych (m.in. kont telefonów komórkowych) za pomocą terminali POS i bankomatów. Dodatkowo, pod marką epay dostępne jest szerokie portfolio produktów i usług takich jak: karty do rozmów międzynarodowych VoIP, karty przedpłacone i podarunkowe, a także płatności kartą i płatności domowych rachunków. Ponadto, w aplikacji  epay, dostępne są kupony AUDIOTEKA służące do zakupu audiobooków do pobrania na swój komputer oraz karty paysafecard oraz Ukash służące do płatności internetowych.

A to już wiesz?  Mercedes-Benz Show – ikony motoryzacji w Silesia City Center

Orange ? marka telefonii komórkowej, której operatorem jest Polska Telefonia Komórkowa Centertel. Na światowym rynku marka Orange pojawiła się w 1994 roku. Polskim klientom znana jest od 2005 roku, kiedy zastąpiła popularną Ideę. Klienci Orange mogą korzystać z szerokiego portfolio usług i promocji, takich jak: oferty abonamentowe, na kartę (pre-paid), mix, dostęp do Internetu o największym zasięgu w Polsce oraz liczne usługi dodatkowe, w tym: pocztę elektroniczną, roaming, usługi multimedialne, portal mobilny Orange World i mobilną telewizję w komórce.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy